Výběr videoher vycházejících v listopadu 2017

James 11. 11. 2017 0
Výběr videoher vycházejících v listopadu 2017

V oblasti videoher je na tom letos listopad stejně jako říjen. Pokud se totiž zaměříme jen na ty nejzásadnější kousky, nepřináší žádnou novou značku a nese se v duchu pokračování, případně toho, co už nám bylo jednou naservírováno. Ovšem nenechte se mýlit. Když tuto skutečnost překousnete, můžete se i tento měsíc královsky bavit. Na své si přijdou příznivci zajetých sérií Call of Duty a Need for Speed, fanoušci Star Wars i ti, kteří si chtějí na současných herních zařízeních vychutnat klasiku v novém kabátku. Herní sucho je v nedohlednu!

Call of Duty: WWII
Datum vydání: 3. listopad 2017
Platforma: PS4, XONE, PC
Vydavatelský dům Activision vyslyšel naše modlitby a vrátil se s Call of Duty tam, kde začínalo, tedy do období druhé světové války. Call of Duty: WWII se pyšní filmovou kampaní, v níž se vžijeme do vojína Ronalda Danielse, propracovanou, vysoce návykovou a především trvanlivou hrou pro více hráčů i populárním zombie módem, kde nám s bojem proti nemrtvým nacistům pomůžou až tři přátelé.

Need for Speed Payback
Datum vydání: 10. listopad 2017
Platforma: PS4, XONE, PC
Nové Need for Speed se i tentokrát objevilo po dvou letech od předchozího dílu, což vývojářům z Ghost Games zajistilo více prostoru pro zlepšení a inovace. Výsledkem jejich snažení je Need for Speed Payback, jež se inspiruje oblíbenou filmovou sérií Rychle a zběsile. Krom závodění v obrovském otevřeném světe Fortune Valley, jehož předlohou se stalo Las Vegas a jeho okolí, si tak v kůži jednoho ze tří hlavních hrdinů vychutnáte nadupaný příběh plný akce a výbuchů.

L.A. Noire
Datum vydání: 14. listopad 2017
Platforma: PS4, XONE, SWITCH
Rok 1947, Los Angeles, detektiv Cole Phelps – to je základ pro prvotřídní detektivku od studia Team Bondi, o jejíž vydání se v květnu 2011 postarala společnost Rockstar Games. Hra se nejprve podívala na konzole PlayStation 3 a Xbox 360 a o půl roku později se jí dočkali také hráči na PC. Letos v listopadu se pak seznam platforem, kde si L.A. Noire zahrajete, znovu rozšiřuje, a sice o PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.

Star Wars Battlefront II
Datum vydání: 17. listopad 2017
Platforma: PS4, XONE, PC
Když ke konci roku 2015 vyšel titul Star Wars Battlefront, jeho hráči byli poněkud rozčarovaní. Nenabízel totiž příběhovou kampaň a multiplayer byl obsahově poměrně chudý. Těchto zjevných nedostatků si naštěstí byli vědomi i vývojáři z DICE a podle toho se také zachovali. Battlefront II zaujme plnohodnotným příběhovým režimem o Iden Versio, velitelce elitního imperiálního družstva, a potěší podstatně výživnější a komplexnější hrou pro více hráčů.

The Sims 4
Datum vydání: 17. listopad 2017
Platforma: PS4, XONE
Sérii The Sims zná snad každý. V posledních letech sice už nevzbuzuje tolik pozornosti jako dříve, ale to neznamená, že přišla o své skalní fanoušky nebo že nemůže nalákat fanoušky nové. A právě od toho jsou tu PlayStation 4 a Xbox One verze The Sims 4, díky nimž se svět Simíků otevírá majitelům současných konzolí. Hra je pochopitelně stejná jako na PC, takže disponuje všemi aktualizacemi a vylepšeními, které dosud vyšly.

Výběr výše zmíněných her je pouze redakčním doporučením, nikoliv seznamem všech titulů vycházejících v daný měsíc.

foto: store.steampowered.com