V Justice League bude k vidění unikátní vůz Mercedes-Benz

Fox 9. 10. 2017 0
V Justice League bude k vidění unikátní vůz Mercedes-Benz

Mezi fanoušky komiksů od společnosti DC se pravděpodobně nenajde nikdo, kdo by neznal superhrdinskou formaci Justice League, kterou vede Bruce Wayne, respektive Batman. S touto partou se však brzy seznámí i příznivci filmů, jelikož 17. listopadu dorazí do kin očekávané filmové zpracování, jež naváže na události ze snímku Batman v Superman.

Režii má opět na starosti Zack Snyder a podle posledních informací bude snímek speciální i díky automobilce Mercedes-Benz, která zde bude prezentovat dvojici automobilů. Tím „méně zajímavým“ je Mercedes třídy E v provedení kabriolet, kterým bude jezdit herečka Gal Gadot alias Wonder Woman. Větší pozornost si ale zaslouží vůz Bruce Wayna. Ten totiž bude usedat do zcela unikátního automobilu Mercedes-Benz AMG Vision Gran Turismo.

Jak už název napovídá, jedná se o jedinečný koncept, který souvisí s videoherní závodní sérií Gran Turismo. Vývojáři ze studia Polyphony Digital totiž kontaktovali řadu automobilek s žádostí o navržení nových sportovních vozů. Výsledek od mnichovského výrobce automobilů si můžete prohlédnout v přiloženém videu. Pokud byste se chtěli tímto Mercedesem projet, můžete tak učinit ve hře Gran Turismo Sport, která vychází 18. října pro PlayStation 4.

foto: www.caricos.com