Do třetice všeho dobrého: Snow trip v italském Livignu je opět tu

BANGER 7. 1. 2017 0
Do třetice všeho dobrého: Snow trip v italském Livignu je opět tu

Sedm dní v srdci italských Alp, svahy plné prašanu, parta nadšenců na lyžích i snowboardech, zkušení delegáti, profesionální instruktor lyžování, cappuccino po ránu a bombardino při západu slunce. To je týdenní SNOW-TRIP do italského Livigna, který už potřetí pořádá cestovní kancelář Surf-trip.cz. Připraveno je ubytování u sjezdovky, pohodlná doprava až na místo, týdenní skipass a sjezdovky pro začátečníky, pokročilé i dobrodružné povahy, které se nebojí heliboardingu. A co vy, odoláte?

Italské Livigno patří mezi nejlepší lyžařské resorty v Evropě: mimochodem v anketě roku 2016 o nejlepší lyžařské středisko se umístilo na druhém místě. Leží mezi Národním parkem Stelvio a Švýcarským národním parkem a právě díky působivým horským masivům si vysloužilo přívlastek „malý Tibet“.

  • Na SNOW-TRIP LIVIGNO se můžete přihlásit na Snow-trip.cz

Na příznivce zimních sportů zde čeká 115 km sjezdovek různých obtížností, freeride zóna, heliboarding/skiing za bezkonkurenční ceny, tři snowparky a skvělé sněhové podmínky. Výhodná poloha údolí je zárukou slunečného počasí na sjezdovkách během celého dne, 70 % sjezdovek je pokryto zasněžovacím systémem. K tomu všemu si připočtěte bezcelní zónu, příznivé ceny, autentické hospůdky a bary, kde si můžete odpočinout od celodenního brázdění na svahu. Připojení k wifi je v Livignu samozřejmostí, sociální sítě tak můžete zásobovat přímo z lanovky. Nadstandartní je i vyžití mimo sjezdovky, ve městě je nejen bazén, ale také úžasné wellness centrum, kino, restaurace, bowling, no zkrátka téměř vše, na co si vzpomenete.

Třetí ročník SNOW-TRIPU se uskuteční od 23. března do 1. dubna 2017, kdy si týden na sněhu užijete i v případě, že nejste zrovna Eva Samková nebo Hermann Maier. Letos na vás totiž poprvé čeká i výuka lyžování pod vedením Vojty Sulanského. Livigno navíc, kromě pojezdů pro profíky, nabízí i spoustu modrých sjezdovek. Tady si zkrátka skvěle zajezdí doslova každý.