Star Wars: The Last Jedi nás na premiéru navnadilo novým trailerem

tokyno 10. 10. 2017 0
Star Wars: The Last Jedi nás na premiéru navnadilo novým trailerem

V posledních dnech jsme v tuzemských kinech dostali možnost zarezervovat si své místo na předpremiéře nebo premiéře očekávaného pokračování Hvězdných válek s podtitulem Poslední z Jediů. Předpremiéra je naplánována na 13. prosince a premiéra se uskuteční o den později.

Nás ale nyní zajímá něco jiného. Společnost Lucasfilm totiž zveřejnila zbrusu nový trailer včetně nového plakátu. Přibližně dvou a půl minutová ukázka prozrazuje spoustu zásadních informací a nechybí v ní ani záběry z planety Ahch-To, kde Luke Skywalker trénuje Rey. Směrem k ní pak Luke promlouvá o tom, že takovou Sílu, kterou dostala do vínku, viděl jen jednou a neděsilo ho to tolik, jako právě teď.

Tím zřejmě narážel na Kylo Rena, který zničil Lukeovu akademii Jediů, což je pravděpodobně ona hořící budova z traileru, před níž Luke Skywalker klečí po boku R2D2. Nejzajímavější část ale přichází na úplném konci ukázky.

Vůbec poprvé se nám naskytne pohled na reálnou podobu Nejvyššího vůdce Snokea a hned vzápětí slyšíme Rey mluvit s Kylo Renem a říkat: „Potřebuji někoho, kdo mi ukáže, kde je moje místo.“ Je možné, že Rey přejde k temné straně Síly? A kdo tedy bude Poslední z Jediů?

foto: www.starwars.com