Soulja Boy součástí dalšího beefu? Tentokrát s Chrisem Brownem

Roxten 4. 1. 2017 0
Soulja Boy součástí dalšího beefu? Tentokrát s Chrisem Brownem

Soulja Boy dle našeho názoru prožívá v současné době asi velmi těžké období, poněvadž má potřebu s někým stále válčit. Kromě toho, že v minulém roce vyvolal „beef“ s lidmi jako Lil Yachty, Quavo, Shia LaBeouf či Rico Recklezz, byl také zatčen za vyhrožování zbraněmi online. Mnoho z vás by si nejspíš řeklo, že už mu to bude stačit. Ovšem současná situace naznačuje pravý opak.

Soulja Boy totiž napsal bývalé přítelkyni Chrise Browna – Karrueche Tran pod její fotku na Instagramu emotikony se srdíčky, což prý podle něj samotného stačilo k tomu, aby mu Chris zavolal a řekl mu, že se s ním chce poprat. Soulja si z této události dělal srandu na svém Instagramu a Twitteru, kde urážel Chrise za to, že se chová jako p*ssy ass, bere moc kokainu a myslí si, že je tvrdý, když bije ženy. Breezy samozřejmě S. Beezymu oponoval na svém Instagramu, kde ho například označil krysou a poté ho vyzval na boxerský zápás, který Soulja ihned přijmul.

Gonna miss you Kingston ❤️ Until next time ✌🏽️

Fotka zveřejněná uživatelem karrueche (@karrueche),

Jak celá situace dopadne se nejspíše dozvíme v následujících dnech, ale ruku na srdce, mají oba dva opravdu toto za potřebí?

PS: Připomínáme také, že má Soulja Boy venku sedmé pokračování jeho úspěšné série mixtapů King Soulja. Stahovat celou záležitost můžete zde.

foto: inquisitr.com