Sodoma Gomora posílá do oběhu speciální pivo k desce Multikill

Roxten 23. 12. 2016 0
Sodoma Gomora posílá do oběhu speciální pivo k desce Multikill

Sodoma Gomora má čerstvě venku nejnovější desku s názvem Multikill, kterou už kluci stihli minulý pátek v pražském klubu Storm i pokřtít. Projekt se dle našeho názoru velmi vydařil a přinesl čistě odlišný sound od posledních releasů, za kterými krvelačná trojice stojí. Chlapci ze Sodomy ale po vydání projektu také dospěli k názoru, že se pořádná deska musí něčím pořádným zapít. I proto se spojili s experimentálním pivovarem Crazy Clown, z čehož vznikla limitovaná edice speciálního piva k desce Multikill.

Podle Řezníka a samotného pivovaru se nejedná jen tak o nějaké obyčejné pivo, ale o nápoj s pořádnými grády, kterému název Multikill patří oprávněně. Sládkové z pivovaru Crazy Clown k celému počinu dodali i vyjádření, které si můžete přečíst níže:

Jedná se o tmavé pivo uvařené z velmi kvalitních anglických sladů s příměsí chilli a zázvoru, jehož část jsme nahradili galangalem, což je svěžejší a exotičtější druh zázvoru. Pro dochucení byly použity chilli papričky Bhut Jolokia Peach a Bhut Copenhagen Orange. K chilli se hodí čokoláda, takže tmavé pivo, které bylo barvené zejména čokoládovým sladem, byla jasná volba. Aby toho nebylo málo, nechali jsme to pivo ležet na pravých kakaových bobech macerovaných v karibském rumu Pyrat. Můžete tedy očekávat pálivé a chmelené pivo s tóny čokolády. Doporučená teplota konzumace je 9-11 stupňů Celsia, aby se pivo rozvonělo a všechny chutě se v něm dokázaly rozvinout. 

foto: facebook.com/crazyclownbrewery