Puma a Jeff Staple přináší druhou sezónu „PUMA NTRVL“

BANGER 11. 9. 2017 0
Puma a Jeff Staple přináší druhou sezónu „PUMA NTRVL“

Společnost PUMA se znovu spojila s newyorským podnikatelem a designerem Jeffem Staplem a jeho značkou Staple. Energického Jeffa charakterizuje vše, co je opakem rutiny. Pohybuje se snad v každém odvětví od grafického designu, designu webových stránek a oblečení přes hudební průmysl až po psaní.

Nejnovější kolekce PUMA NTRVL obsahuje pánské a dámské kousky, které dávají tradičnímu stylu nádech módního fitness. Designy se přizpůsobují každému okamžiku díky multifunkčním konstrukcím a detailům, prémiovým materiálům a nejlepším technologiím. NTRVL vás lehce přenese z práce do posilovny a poté na večerní akci. Kolekce NTRVL je navržena tak, aby se z každodenní rutiny stala nerutinní záležitost.

Hlavní myšlenkou je mít kousek pro každý okamžik dne, což se odráží také ve výběru stylů. Obuv zahrnuje dva zbrusu nové produkty PUMA, Limitless NETFIT a Suede IGNITE, z nichž promlouvá typický rukopis Staple. Z apparelu vyniká především oboustranná nepromokavá bunda Jackpack s odnímatelnou polstrovanou vestou, která je dokonalým společníkem pro zimní cvičení nebo cestu do práce.