Nový adidas NMD pack – to pravé do betonové džungle

BANGER 9. 8. 2017 0
Nový adidas NMD pack – to pravé do betonové džungle

Značka adidas v těchto dnech představila nový NMD pack. V minimalistické pánské capsule kolekci se streetwear potkává se sportswearem a design s funkčností. Je plná moderních materiálů a překvapivých detailů. Najdete v ní stylové bundy, mikiny a trika, ale i šortky, nebo milované a nenáviděné pánské legíny. A samozřejmě legendární adidas NMD sneakers, městské tenisky postavené na špičkové technologii adidas Boost. Nově třeba z dílny progresivních tokijských návrhářů White Mountaineering.

Protože v Queensu mají rádi akci, rozhodli se NMD kolekci podívat na zoubek a apparel a tenisky testovali na pražském Vítkově. Výšlap na betonový kopec, kam se dostanete jen po stovce strmých schodů, je ideální zátěžová zkouška. adidas v ní obstál – tohle oblečení rozhodně doporučujeme do každé městské džungle. Favoritem je hlavně bunda Shell, nejlepší kamarád do deště. Třívrstvá nepromokavá větrovka s podlepenými švy má originální design a prodloužený zadní díl s výřezem. A když začne svítit, během chvilky se promění na stylový batoh, který má popruhy se vzorem rybí kosti a gumotiskové logo NMD.

Do adidas NMD od hlavy až k patě byli oblečeni Radim – kapitán Queens Running Teamu a Dalyb – slovenský dj, producent a módní ikona. Lookbook fotil mladý talent Adam Bakay, kterého si značka adidas vybrala už loni jako fotografa kampaně na adidas NMD pro český, slovenský, polský a maďarský trh.