NBA sezóna začala a s ní přichází i novinky od Nike Basketball

BANGER 12. 11. 2016 0
NBA sezóna začala a s ní přichází i novinky od Nike Basketball

Po strhujícím závěru loňské sezóny se letošní první zápasy nejprestižnější světové basketbalové ligy sledují s velkým napětím. Podaří se LeBronu Jamesovi a jeho Cleveland Cavaliers obhájit titul? Nike Basketball do sezony vstupuje s novou kampaní a novými modely bot.

Hráči z Nike Basketball Family odehráli první zápasy v nové kolekci bot „Battle Grey“, která zahrnuje modely KD9, KYRIE2 a Soldier10. Šedou barvu na botách LeBrona Jamese a Kyrie Irvinga, šampiónů z loňského roku, zdobí symbolické zlaté detaily. Mezi další zvučná jména, která nastoupila v šedé, patří například Anthony Davis, Draymond Green a Paul George.

battle_grey_pack_63352_2

„Chci ukázat lidem, kteří si myslím, že nedokážu vést tým, že se mýlí,“ říká Paul George. 

Další z basketbalových legend, Kobe Bryant, do nového roku vstupuje poprvné jako mentor. V dubnu totiž po dvaceti letech ukončil kariéru a kromě předávání zkušeností se věnoval i návrhu svých signature bot, NIKE KOBE A.D, které vycházejí z jeho typického stylu hry a mentality „Černé Mamby“.

ho16_bb_kobea

„I když už nejsem každý den ve hře, lidi po celém světě mi pomáhají udržet si dál mentalitu „mamby“,“ říká Bryant.

S novou sezónou přichází i nová verze basketbalových Air Force 1. Nike Special Field Air Force 1, vychází z hlavních charakteristik původního modelu – odolnost a pevnost, ale navíc má přidanou ušeň, speciální balistický nylon a řemínky kolem kotníku, ideální do zimy.

foto: Nike.com