Naskočte do rozjetého vlaku komiksu Hellboy! Comics Centrum znovu vydává první díl

tokyno 23. 11. 2016 0
Naskočte do rozjetého vlaku komiksu Hellboy! Comics Centrum znovu vydává první díl

Comics Centrum na tzv. Černý pátek (25. listopadu) snižuje ceny v kamenném obchodě o 50%, v e-shopu o 40% a přidává dopravu zdarma. Akční ceny mají i tituly exklusivní edice Na přání. Každá kniha z ní je o 50 korun levnější. Za mimořádně výhodných podmínek jde pořídit i takové tituly jakými jako Hillův “Plášť”, komiksové přebásnění Poa “Duchové mrtvých” nebo nadšeně přijímaná Petersenova “Myší hlídka!”

K mimořádné nákupní příležitosti se přidává i šance “naskočit” od začátku do rozjetého vlaku komiksu Hellboy. Comics Centrum totiž znovu vydá jeho první díl “Sémě zkázy”. První kniha o pekelném chlapci pojmenovaném Hellboy čtenáře vrací k jeho příchodu na svět a zároveň se setkáváme i s dalšími členy zásahového týmu Úřadu paranormálního výzkumu a obrany.

Aktuální vydání je sice už třetí, ale přece nové – má totiž upravený překlad, který odpovídá událostem z následujících dílů série Hellboy a série Ú.P.V.O. Sběratelé a fanoušci tak mají jedinečnou příležitost poskládat si znovu celou sérii, která bude postupně vycházet.