Kdo vyhrál hodinky, které nosí přední čeští rappeři a DJs?

BANGER 7. 9. 2016 0
Kdo vyhrál hodinky, které nosí přední čeští rappeři a DJs?

Hodinky jsou věc, kterou používá drtivá většina z nás. Muži, ženy, děti, holky, kluci… Prostě všichni. Někdo je nosí kvůli tomu jak vypadají, někdo kvůli času a někdo si na ně zkrátka potrpí. Patříte do některé ze zmíněných skupin a ještě k tomu rádi soutěžíte?

Pokud jste na náš web nezabloudili omylem, a alespoň základně se orientujete na pomyslné mapě českého rapu, určitě vám také něco říkají pojmy jako PSH, BiggBoss nebo DJ Mike Trafik. Právě poslední jmenovaný si aktuálně oblíbil jeden z těch „dospělejších“ modelů, které se na jeho ruce objevily i v nedávných videoklipech.

My jsme pro vás měli možnost vyhrát 2x stylové hodinky od G-Shock, ovšem nic není zadarmo, a tak bylo potřeba, abyste nažhavili své mozkové závity a také důkladně nastudovali videoklipy, o nichž byla řeč výše. Proč? Ptali jsme se vás totiž na přesný typ hodinek, který vidíte na Mike Trafikově ruce níže.

2 z vás, které jsme ze správných odpovědí vylosovali, se následně stanou hrdými majiteli/majitelkami hodinek G-Shock DW-D5600P-7ER a G-Shock DW-6900CS-7ER. Správná odpověď je Gulfmaster GWN-1000GB-1A a výherci se stávají:

1. cena – hodinky G-Shock DW-6900CS-7ER
D. Schiffner

2. cena – G-Shock DW-D5600P-7ER
A. Jurásková

3. cena – CD DJ Mike Trafik
K. Kořízek

Gratulujeme!

trafik-web-soutez foto: Lukáš Oujeský

Pravidla soutěže aneb účastníkem soutěže je ten, kdo:

√ Je fanouškem stránek BNGR, G-Shock Czech a DJ Mike Trafik na Facebooku
√ Pošle odpověď do zpráv na našem Facebooku v řádném termínu
√ Trvání soutěže: 17. srpna – 5. září 2016