Marpo brzy spustí předprodej vstupenek na svůj životní koncert v O2 areně

Adamko 12. 4. 2017 0
Marpo brzy spustí předprodej vstupenek na svůj životní koncert v O2 areně

Marpo opravdu nežertoval. O2 arena zabookována a termín je jasně daný. Příští rok v květnu se dočkáme velkolepého křtu další desky, kterou generál uskupení TroubleGang chystá. Nepůjde však jenom o samotný křest desky s názvem Dead Man Walking, ale především o velký milník v historii českého a slovenského rapu.

Tentokrát vás potřebuju všechny. 12.000 lidí na jednom místě je prostě šílený číslo. Každej si myslí, že jsem se zbláznil, ale lepší zkusit a nedat to, než toho pak litovat. Z nuly až do O2 Areny, podle sebe, s hrdostí a úctou k fans. Co je ještě šílenější, že doufám, že nebudu muset prodat barák, náklady na tuhle akci jsou neuvěřitelnejch 9 miliónů.

Nyní však Marpo stojí před nelehkým úkolem; prodat 12000 lístků totiž bude pěkný oříšek. Rapper nám však již několikrát dokázal, že je opravdový megaloman a své projekty vždy dotáhne do úspěšného cíle. Nejeden člověk tehdy pochyboval, že by se Marpovi a klukům z TG povedlo naplnit malou sportovní halu…

  • CENA VSTUPENEK

Rezervace vstupenek začala 10. dubna a potrvá do 9. května. 10. května pak všichni obdrží rezervační kódy a mohou uskutečnit vlastní nákup vstupenek ‚v první vlně‘.  Teprve 19. května, tedy rok před samotným eventem, se otevře nákup široké veřejnosti. Členové TG Family mají vstupenky za nejvýhodnějších podmínek.

  • Stání TG Family – exkluzivně 599 Kč
  • Stání veřejnost 699 Kč
  • Sezení 999 Kč

foto: tony košař (trouble gang)