Kompletní informace k releasu Rubba Band Business: The Album od Juicy J jsou tu

Roxten 14. 11. 2017 0
Kompletní informace k releasu Rubba Band Business: The Album od Juicy J jsou tu

Jen opravdu málo rapperů dokáže na americké scéně vydržet přes 20 let a přitom být stále fresh. Pár výjimek se však najde. Zářným příkladem může být třeba memphiská legenda jménem Juicy J, která v září vydala svůj zatím poslední počin Highly Intoxicated.

I když Juicymu pomalu, ale jistě táhne na 50, jeho flow je zkrátka neoposlouchatelná. Releasem Higly Intoxicated totiž jasně potvrdil, že má stále co nabídnout. Momentálně navíc odhalil něco, co by by nečekali snad ani jeho nejskalnější fanoušci. Po dnes již legendární desce Stay Trippy se konečně můžeme těšit na velmi dlouho slibované album Rubba Band Business: The Album, které vyjde ještě na konci tohoto roku.

Datum vydání je naplánováno na 29. prosince, takže o playlist na novoroční party je postaráno. Deska bude obsahovat celkem 13 nových tracků včetně dříve vydaných záležitostí Ain’t Nothing, Flood Watch a No English. Mezi hosty pak najdeme rappery jako Wiz Khalifa, Project Pat, A$AP Rocky či Travis Scott. Celý tracklist si můžete prohlédnout níže.

Tracklist:
01. Back On The Porch
02. Feed The Streets (Feat. Project Pat & A$AP Rocky)
03. A Couple
04. Buckets
05. Dodgin The Snakes
06. Drop A Bag (Feat. G.O.D.)
07. Too Many (Feat. Wiz Khalifa & Denzel Curry)
08. Ain’t Nothing (Feat. Wiz Khalifa & Ty Dolla Sign)
09. Flood Watch (Feat. Offset)
10. Only One Up
11. Hot As Hell
12. No English (Feat. Travis Scott)
13. On & On (Feat. Tory Lanez & Belly)

foto: kanyetothe.com