Joey Bada$$ uvádí: ALL-AMERIKKKAN BADA$$

MinaRare 20. 4. 2017 0
Joey Bada$$ uvádí: ALL-AMERIKKKAN BADA$$

Dva roky od vydání svého debutového alba B4.DA.$$ přichází Joey Bada$$ s dalším albem, které tentokrát nese název All Amerikkkan Bada$$. Na něm se Joey v textech věnuje převážně sociálním problémům dnešní doby, policejní brutalitě, systematickému útlaku a jeho následkům, no a samozřejmě nemůže chybět ani kritika nově zvoleného prezidenta USA – Donalda Trumpa.

Řekl, že chce využít svého vlivu k tomu, aby inspiroval, ale také proto, aby probudil společnost z lhostejnosti. Na toto téma se vyjadřoval v různých médiích už minulý rok, když na albu pracoval. Jeho hlavním cílem je být hlasem současné afro-americké mládeže, která podle něj bývá tou neutlačovanější. Zodpovědnost kterou cítí, se netýká toho co se v posledních letech stalo, ale zaměřuje se na to, jak by to v budoucnu mohl změnit. ALL-AMERIKKKAN BADA$$ je tedy jeho osobní výpovědí, kterou by chtěl právě s utlačovanými sdílet.

Album obsahuje 12 tracků, přičemž první singl s názvem Devasted byl vypuštěn i s vizuálem minulý rok. Kromě toho jsou na albu další dva singly – Land for Free, ke kterému videoklip vyšel minulý měsíc a Rockabye Baby ve spolupráci se SchoolBoyem Q. Dalšími hosty na albu jsou pak například J.Cole, Styles P, Nick Caution, Kirk Knight a Meechy Darko z Flatbush Zombies. Release All Amerikkkan Bada$$ je dostupný na všech streamovacích platformách, a ty si ho můžeš poslechnout třeba na Spotify níže: