Legendární brand Homeboy chystá v Praze (re)launch nové kolekce už tuto středu!

Honzisko 5. 12. 2017 0
Legendární brand Homeboy chystá v Praze (re)launch nové kolekce už tuto středu!

Ti z vás, kteří v devadesátých letech zažívali období plné euforie, si určitě pamatují i počátky streetwearu v našich ulicích. Konec dvacátého století se totiž nesl ve znamení boomu „prknových“ sportů, jako byl skateboarding nebo snowboarding a k tomu pochopitelně patřila i móda. A móda ulic a kopců na konci tisíciletí, to byl právě Homeboy.

Německá značka Jurgena Wolfa kdysi oblékala i ty největší hvězdy světového hip hopu, mezi kterými nechyběli Cypress Hill nebo Wu-Tang Clan. Populární Homeboy ovšem po několika letech skolily finanční problémy a po značce se tak slehla zem.

Comeback přišel právě letos, kdy se vzkříšené logo ukázalo v plné parádě na letošním festivalu módy v Berlíně Bright. Brand tam v očích pamětníků zazářil a to byl i jeden z důvodů, který nakonec vedl k happeningu, na který vás chceme pozvat. Launch nové kolekce staronové značky přímo v Praze na akci s názvem Fresh HomeBoy Flesh, která proběhne v žižkovském obchodě NeverEnough už tuto středu, 6. prosince od šesti hodin.

  • Facebook event zde

foto: tisková zpráva