Housové legendy Chris Sadler a DJ Loutka už příští sobotu na akci Elektro Kačeři

Roxten 25. 11. 2017 0
Housové legendy Chris Sadler a DJ Loutka už příští sobotu na akci Elektro Kačeři

První prosincovou sobotu proběhne v březnickém kulturním domě na Příbramsku sedmý ročník kultovní akce Elektro Kačeři, který už jen svým line-upem účinkujících potvrzuje, že půjde o nezapomenutelný zážitek.

Celá akce se klasicky ponese ve znamení housu a techno music. O to, že nikdo jen tak nepřestane lovit ty nejlepší taneční zážitky, se postarají ostřílení borci Chris Sadler a DJ Loutka. Jména těchto dvou legend jsou v Čechách již od devadesátých let synonymem pro kvalitní housovou hudbu.

Nebudou však chybět další hosté, jako příbramský DJ Meli, plzeňská DJ JM nebo rožmitálský objev Mach3. Samozřejmostí bude také doprovodný program v podobě speciální vizualizace prostoru, velkolepé světelné show, hutného turbo soundu nebo stolního fotbálku. A nebyla by to ta správná party, kdybyste na místě nenarazili na Jäger beets se zásobou ledově namraženého Jägermeisteru.

Nezapomeňte však, že akce začíná už ve 20:00 a díky nabitému programu se rozhodně nevyplatí chodit pozdě. Klasické, stejně jako VIP vstupenky můžete kupovat už teď v předprodeji.

foto: Elektro Kačeři