Nová sezóna seriálu Peaky Blinders začne už za pár dní

Honzisko 11. 11. 2017 0
Nová sezóna seriálu Peaky Blinders začne už za pár dní

Peaky Blinders už počtvrté ovládnou naše obrazovky. Cillian Murphy, Tom Hardy a spousta dalších hvězd se v dalších dobrodružstvích gangsterské rodiny Toma Shelbyho představí již 15. prosince, exkluzivně na BBC a streamovací službě Netflix.

Upozorňujeme, že v následující části se objeví spoilery z předchozích epizod. Na konci předchozí sezóny se Thomas zapletl s ruskými aristokraty, z čehož nakonec vzešel únos jeho syna. Nejen kvůli snaze ho vysvobodit pak druhému nejstaršímu bratrovi přerostly starosti přes hlavu a to nakonec vážně pohnulo také s jeho psychickou kondicí. Výsledkem toho všeho je fenomenální finální scéna třetí série, kdy Tommy oznamuje své rodině, že většinu z nich byl za nevýhodných podmínek donucen udat, a poslední epizodu tak uzavírají prostřihy, jak do honosného sídla šéfa Peaky Blinders přijíždí policie.

A co nás čeká dále? Pravděpodobně záchranná mise všech zatčených a snad i šťastný konec. Přeci jenom poslední věta, kterou Tommy řekl ve finále a kterou končí i oficiální rekapitulační video od BBC, zní: „I have a plan.“

foto: mixedmartialarts.com/forums