Charlieho Andílci se za dva roky vrátí v rebootu

Fox 8. 10. 2017 0
Charlieho Andílci se za dva roky vrátí v rebootu

Na podzim roku 2000 dorazila do kin akční komedie Charlieho Andílci od režiséra Josepha McGinty Nichola alias McG. Jednalo se o filmovou adaptaci stejnojmenného seriálu, který mezi lety 1976 až 1981 přinesl celkem 110 epizod. V hlavní rolích filmového zpracování o třech agentkách pracujících pro pana Charlieho se představily hollywoodské hvězdy Cameron Diaz, Drew Barrymore a Luci Liu. Toto sexy trio v kinech zazářilo a dokázalo vygenerovat přes 260 milionů dolarů s rozpočtem 90 milionů dolarů.

Bohužel kritika nebyla z filmu příliš nadšená a snímek skončil ve vodách průměrnosti. Nezanedbatelný zisk byl nicméně impulzem pro vznik pokračování, jež přišlo o dva roky později. Režie se opět ujal McG, který však nedokázal prakticky ničím překvapit, a kromě trojice oblíbených hrdinek snažících se diváka alespoň částečně udržet vzhůru byl film kritiky doslova rozcupován. Přesto se dvojka dokázala zaplatit, a dokonce vydělala i slušné peníze.

Pomineme-li seriálový pokus z roku 2011 od stanice AMC, čekají Charlieho Andílci na svůj „velkolepý“ návrat nezvykle dlouho. Nyní ale konečně máme informace o novém, restartovaném zpracování, které by se mělo objevit začátkem června roku 2019. Bohužel značka patří společnosti Sony Pictures Entertainment, jež své projekty často nečekaně zařízne, a tak datum premiéry neberte jako závazné. Prozatím potěší alespoň změna režiséra, jelikož reboot si vezme na starosti Elizabeth Banks.

Ta je známa především jako herečka a její režisérská kariéra čítá pouze dvojici nepříliš slavných počinů. Nezbývá nám než doufat, že si s restartem Charlieho Andílků poradí podstatně lépe. Co se týče možného hereckého obsazení, nemáme žádné konkrétní informace. Podle spekulací by si však v rebootu mohla zahrát Kristen Stewart či Lupita Nyong’o. Z toho lze odvodit, že nové zpracování zřejmě nebude odlehčenou zábavou a pokusí se prorazit v jiném žánru. Pravděpodobnost, že v chystané novince uvidíme někoho z původního zpracování,  je tak velmi malá.

Charlieho Andílci

foto: ign.com, blogs-images.forbes.com