Chceš AK merch a vinyl zadarmo? „Vyfoť AK“ a vyhraj speciální balíček cen!

BANGER 12. 9. 2016 0
Chceš AK merch a vinyl zadarmo? „Vyfoť AK“ a vyhraj speciální balíček cen!

Pokud už nějakou dobu sledujete dění okolo AK, dobře víte, že v této ostravské partičce v čele se Sergeiem Barracudou, Pastorem a DJem Bussym není nikdy příliš dlouho ticho. To nicméně dokazují i rovnou dva nové releasy, které si rapující složky formace připravily už na začátek letošního podzimu. A to jejich nedávný vinyl nestačil ani pořádně vychladnout…

Právě o vinylu a AK merchandisingu bude dnes řeč nejvíce. Jak jste si mohli všimnout, chlapci pravidelně pouští ven kromě nových skladeb i nejrůznější kolekce oblečení, a my jsme pro vás měli jedinečnou příležitost vyhrát speciální balíček cen od AK.

Jelikož je dnes vinyl, potažmo i CD sběratelskou záležitostí, rozhodli jsme se zapojit hlavně stávající AK fans. Úkolem k získaní jedné z cen bylo vyfotit unikátní foto s AK gearem / AK tématikou a postnout na Instagram s hashtagy #aksoutez a #bangercz, přičemž originalita a kreativita jsou samozřejmě body navíc. Po skončení soutěže vybrali AK 3 z vás, kteří podle nich nejlépe splnili zadání:

√ Ceny:

1) Vinyl AK – Bída & Bolest + CD AK + Tričko AK + AK stickers

#aksoutez #bngrcz #bangercz #anipicu

Fotka zveřejněná uživatelem @pedro_tu_neni_vole,

2) CD AK + Tričko AK + AK stickers

Harley Quinn & Anipicu 💕🎶 #anipicu #aksoutez #azuritkingdom #bangercz

Fotka zveřejněná uživatelem Marketa Kučerova (@makinakucerova),

3) CD AK + AK stickers

Gratulujeme!
soutez_01